Zacznij wreszcie żyć dla siebie!

TEN 10 TYGODNIOWY PROGRAM ONLINE POMOŻE CI ODKRYĆ I POKOCHAĆ SIEBIE.
DZIĘKI NIEMU ZROZUMIESZ, ŻE MOŻESZ POSTAWIĆ NA SIEBIE I NIE MUSISZ OBAWIAĆ SIĘ OCENY INNYCH.

Odtwórz wideo

Jeśli o niepowodzenia w bliskich relacjach, w pracy czy w finansach obwiniasz siebie
Jeśli mówisz i myślisz “widocznie coś ze mną jest nie tak, widocznie czegoś mi brakuje”
To w pewnym sensie masz rację. 

Brakuje ci jednej rzeczy: miłości do siebie.

Brak miłości może powstrzymywać Cię także od życia w pełni i spełniania marzeń, bo podświadomie masz przekonanie, że nie zasługujesz na nic, co dobre…

Czujesz i wiesz o swoim potencjale ale nie potrafisz go uwolnić.
Dodatkowo przejmujesz się opinią innych, co wzmaga wewnętrzny samosabotaż.
W rezultacie… “znowu nic z tego, może nie jestem warta własnego szczęścia”

Nie wymyślam, piszę o tym, co sama czułam, kiedy nie kochałam siebie.
Co ciekawe… Wcześniej wydawało mi się, że przecież siebie kocham!

Jednak, jeśli nie żyjesz na własnych zasadach – to nie jest miłość.

Teraz, kiedy żyję życiem moich marzeń, pragnę byś
i Ty zrozumiała, jak ważne jest pokochanie siebie!

To nie tylko pusty slogan, to wartość, za której brakiem kryje się ogromny bagaż blokujących cię przekonań, które mogą obijać się na Twoich najbliższych!

czego potrzeba by pokochać siebie?

PRACY ZE

ŚWIADOMOŚCIĄ

Dzięki temu uczynisz świadomym, to co nieświadome. Sporo destrukcyjnych zachowań odtwarzasz na autopilocie. Czas się dowiedzieć, skąd w Tobie strach przed oceną, podjęciem działania i wybieraniem siebie!

PUSZCZENIA NEGATYWNYCH

PRZEKONAŃ

Kiedy już dowiesz się, skąd wzięły się blokujące Cię przekonania, będziesz mogła zacząć je puszczać. Poprzez praktykę dekodowania przekonań i kodowania nowych wzorów poczujesz, że transformacja jest prosta i przyjemna!

UWOLNIENIA

EMOCJI

Emocje, które nigdy nie zostały odpowiednio “przeżyte” wciąż w Tobie są. Tworzą blokady emocjonalne, które nie pozwalają Ci funkcjonować w zgodzie ze sobą. Praktyki i ćwiczenia w programie, pomogą Ci podchodzić czule do emocji.

Czy coś z tego brzmi znajomo?

Obawiasz się opinii i oceny innych. To sprawia, że nie podejmujesz działania, ze strachu przed krytyką.

Nosisz w sobie głębokie poczucie winy, które cię sabotuje. Pragniesz zająć się sobą, ale boisz się, co pomyślą inni.

Nie wierzysz w siebie, przez co odkładasz swoje marzenia i cele „na później” czyli na wieczne jutro...

Czujesz, że gdzieś głęboko nosisz w sobie gniew i złość, które blokują Twój potencjał.

Obwiniasz się, za kolejne niespełnione oczekiwania... Złamana dieta, niedotrzymanie treningów, nie pójście po podwyżkę...

Stawiasz się w roli ofiary, bo nie potrafisz wziąć odpowiedzialności za swoje życie.

NIE MUSI TAK BYĆ!

Program: Pokochaj Siebie!

MOŻESZ W KOŃCU CAŁĄ SOBĄ DOŚWIADCZYĆ TEGO,
CO TO ZNACZY, ŻE ZASŁUGUJESZ NA WSZYSTKO, CO NAJLEPSZE!

Pokochaj Siebie

To kompletny 10–tygodniowy kurs online, który poprowadzi cię drogą do Miłości Własnej!

Niezależnie w jakim miejscu swojej podróży teraz się znajdujesz.

Możesz przejść do “Pokochania Siebie” samodzielnie, ponieważ ten kurs został zaprojektowany tak, by dać Ci pigułkę wiedzy teoretycznej, a następnie pozwolić Ci doświadczać nowej wiedzy w praktyce – dzięki ćwiczeniom i zadaniom.

Sprawdzona formuła, połączona w jeden spójny program!

Ten program odbywa się całkowicie online – możesz być w dowolnym miejscu na świecie.

Otrzymasz dożywotni dostęp do treści, dzięki czemu możesz przejść ten program we własnym tempie.

Dowiedz się więcej o każdym module

Podróż z Programem Sandry wzmocnił moje połączenie z przestrzenią serca. Przyszłam rozbita na kawałki a wyszłam posklejana i zabalsamowana swoim własnym światełkiem, który pokazała mi Sandra

Jeśli miałabym wymienić wszystkie transformacje na przełomie ostatnich miesięcy napisałabym niezłą powieść ale co liczy się dla mnie najbardziej i jest wyznacznikiem wszystkich moich innych transformacji to wiara w podejmowanie własnych decyzji z serca w polaczeniu z umysłem. Słuchanie siebie i swoich potrzeb. Wybrałam siebie w pełnym tego słowa znaczeniu.

Dzięki praktykom odnalazłam drogę do tego czego naprawdę chcę a z każdym kolejnym krokiem dowiaduje się też, jak to osiągnąć.

Poleciłabym prace z Sandrą każdej niepewnej i zagubionej duszyczce, która jest na etapie zmian lub się do nich szykuje. Sandra da naprawdę piękne narzędzia do pracy z sobą i nad swoimi słabościami, żeby zrobić z nich zaletę a to, co piękne, żeby wzrastało coraz mocniej każdego dnia. 

~ KAMILA

Oto, co zawiera program...

01

10 x moduły szkoleniowe wideo

Dostęp do 10 modułów szkoleniowych w (prywatnej) grupie na Facebooku.

02

10 x porcja ćwiczeń po każdym module

Czeka Cię praca z ćwiczeniami, dzięki którym sama zaczniesz doświadczać, co to znaczy “Pokochać Siebie”, stając się niezależną ode mnie.

03

materiały pomocnicze

Zapisy z nagrań “na żywo” na naszej platformie na Facebooku, w których na bieżąco odpowiadałam na pytania i udzielała wsparcia.

04

praca z Energią

Ten program podchodzi do zagadnienia holistycznie czyli CAŁOŚCIOWO! Skupimy się na świadomości, podświadomości, Twoim ciele ale i pracy z Energią!

05

dożywotni dostęp

Grupa jest dla Ciebie dostępna przez cały czas, razem z zapisanymi modułami szkoleniowymi. Możesz do nich wracać, kiedy tylko zechcesz.

Otrzymasz również te bonusy...

MEDYTACJE PROWADZONE

uważności

pokochania ciała

wartości siebie

odcięcie od przeszłości

bycia tu i teraz

uwolnienia emocji

puszczenia kontroli

poczucia Miłości

wejścia w tryb działania

wybierania Miłości

PRACA Z ENERGIĄ

kwantowe oczyszczanie przekonań

kwantowe kodowanie

uwalnianie emocji TRE

energia kodów uzdrawiania

DODATKI

program online:
oczyść negatywne przekonania

e-Book: praca z cieniem

Medytacje po każdym module, pomogą Ci doświadczyć transformacji na każdym poziomie Twojego “Jestem”.

Praca z energią kwantową to połączenie pracy z Energią z konkretnymi miejscami spustowymi na ciele, które kumulują dane blokady. Taka praktyka daje bardzo szybkie efekty i jest bardzo pomocna dla osób, które wcześniej nie pracowały z silnymi programami transformacji.

Program online “oczyść negatywne przekonania” oraz e-Book “Praca z cieniem” będą idealnym uzupełnieniem pracy w programie “Pokochaj Siebie”.

Gotowa by dołączyć?

Na Raz

PŁATNOŚĆ JEDNORAZOWA

650 PLN

Płacisz raz. W mailu potwierdzającym zakup dostajesz link do grupy kursu. W ciągu 48h od wysłania zaproszenia zostajesz dodana do grupy. Masz dożywotni dostęp do treści kursu.

Raty

1O MIESIĘCZNYCH PŁATNOŚCI

77 PLN

Co miesiąc, przez 10 miesięcy, dostaniesz maila z danymi do przelewu kolejnych rat. Po pierwszej płatności dostajesz potwierdzenie z linkiem do grupy. W ciągu 48h zostajesz dodana do grupy.

Jeśli brak Ci miłości do siebie, jak możesz prawdziwie dać ją swoim najbliższym?

Ten program jest dla Ciebie jeśli...

Brak Ci przekonaniem o tym, że jesteś w porządku taka jaka jesteś.
Kochana, jesteś cudem tego świata! Nie wiem kto zrobił Ci taką krzywdę, że uwierzyłaś iż coś z tobą nie tak, ale czas odrzucić to uczucie i uzdrowić w sobie pełną prawdę o własnej wartości!

Nie akceptujesz swoich wad i niedoskonałości.
Jesteś doskonała, taka jaka jesteś. Wiem, że kiedy to czytasz, jeszcze mi nie wierzysz. Rozumiem to i tym bardziej chcę Ci pomóc! Dzięki akceptacji każdego aspektu siebie – możesz go uzdrowić i otworzyć się na zrozumienie, że naprawdę jesteś doskonała!.

Brak Ci wiadomości, że możesz być sobą, nie musisz dostosowywać się do innych.
Negatywne przekonania, jakie w sobie nosisz, na swój własny temat, sprawiają, że boisz się żyć w zgodzie ze sobą. Bo co powiedzą inni... Prawda jest taka, że żyjąc dla innych, odrzucamy życie, a zaczynamy "wegetować", ograniczając się cudzymi opiniami. czy naprawdę chcesz tak żyć?

Pragniesz skończyć z wypowiadaniem się na swój temat w krytyczny sposób.
Kochana, znasz te chwile, kiedy w myślach lub na głos obrażasz samą siebie? Mówisz „znowu zawaliłam, jestem beznadziejna”, „nic nie potrafię zrobić dobrze” czy „wyglądam dziś, jak kupa”. To wszystko jest ucieczką – wolisz obrażać siebie, niż stanąć w Pełni Swojej Mocy – bo nie ufasz, że masz tę Moc! Czas ją w sobie odnaleźć...

Chcesz przyjmować komplementy – bez zaprzeczania!
Jak reagujesz, kiedy słyszysz „pięknie dziś wyglądasz”? Odpowiadasz „dziękuję” czy raczej obracasz kota ogonem na zasadzie „no co ty, nie zmrużyłam dziś oka, jestem niewyspana”? Pomyśl o tym. Jeśli reagujesz zaprzeczeniem – wyrażasz wstyd do tego, że naprawdę możesz wyglądać pięknie, czy zrobić coś nadzwyczaj dobrze. To również jeden ze schematów myślowych, które utrwalają, że „nie jesteś warta” tego, by ktoś cię pochwalił. Gotowa by to zmienić?

Więcej wspaniałych rezultatów!

Gosia

Zdecydowałam się na udział w programie, ponieważ niezbyt dobrze czułam się sama ze sobą. Byłam osobą skrytą, bojącą się opinii innych osób, brakowało mi pewności siebie i poczucia własnej wartości. Program pomógł mi w tym, aby znaleźć odwagę do bycia w pełni sobą i postępowania w zgodzie z głosem własnego serca. Kiedyś nie wierzyłam w siebie, czułam się grosza od innych. Dzięki programowi zaprzyjaźniłam się ze sobą, czuję się doskonale, przekonałam samą siebie jak bardzo wartościowym człowiekiem jestem. Przeszłam ogromną przemianę. Program jest intensywnym, prawdziwie transformującym procesem, jestem przekonana, że u każdego przyniesie niesamowite efekty. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, co Sandra zrobiła z moim życiem, a w zasadzie co sama z nim zrobiłam pod jej opieką. Polecam z całego serca!

Gosia

-

Alex

Zdecydowałam się na udział w programie, ponieważ chciałam poszerzyć swoją świadomość i przepracować swoje lęki. Nie potrafiłam być tu i teraz. W mojej głowie było za dużo myśli. Nie kochałam siebie i chciałam to zmienić. Wiedziałam, że ten program mnie odmieni. Program pozwolił mi zaakceptować negatywne emocje, przejąć odpowiedzialność za swoje życie. Pozwolił mi rozkwitnąć i uświadomił ile mocy jest we mnie. Na początku programu byłam smutna, pasywna, nie akceptowałam swojego ciała, miałam w sobie masę lęku. Teraz jestem radosna, jest we mnie wiele miłości, działam, kocham siebie i swoje ciało. Zaczęłam wierzyć w siebie i odkryłam, że wszystko co piękne jest we mnie. Program polecam każdemu. Dziękuję.

Alex

-

klient

Przez ostanie 10lat uciekałam od rodziny, domu i najbliższych mi ludzi. Chciałam się od nich odciąć. W programie zrozumiałam, że tak naprawdę uciekam od samej siebie. Bliscy pokazywali mi wszystko czego najbardziej nie chciałam w sobie zobaczyć. Dlatego rodziło się we mnie dużo agresji, wściekłości i buntu. Każda sesja z Sandrą pozwalała zrozumieć kim jestem i dlaczego taka jestem. Z czasem pojawiła się akceptacja i miłość. Powrócił spokój. Dziś chętnie dzielę się tym z innymi. To niesamowite doświadczenie. Teraz wiem, że niczego mi nie zabraknie bo wszystko mam w sobie. Przestałam się bać. Wróciłam do domu.️ Miłość do siebie zaczyna się od zrozumienia i akceptacji. Sandra posiada dar prowadzenia. Udział w programie był niesamowitym, magicznym doświadczeniem. Moje życie się zmieniło. 

Sara

-

Kim jestem?

Namaste, tu Sandra!

COACH ŚWIADOMOŚCI, NAUCZYCIEL DUCHOWY.

Moje doświadczenie zawodowe, to przede wszystkim praca z dorosłymi i dziećmi w wielu programach pomocowych.

Jestem także terapeutą, nauczycielem medytacji vipassana oraz instruktorką jogi.

Stworzyłam program “Pokochaj Siebie” ponieważ sama byłam w miejscu, w którym brakowało mi miłości do najważniejszej osoby w moim życiu.

Zmagałam się z nerwicą depresyjno-lekową, nie kochałam siebie, nie potrafiłam siebie docenić, co przekładało się na kiepskie finanse. Dodatkowo raniłam najbliższe mi osoby.

Wszystko się zmieniło, kiedy postawiłam na siebie. Praca z własną miłością pozwoliła mi uwierzyć w siebie przez co wykreowałam życie swoich marzeń!

Jestem w szczęśliwym związku, mieszkam w wymarzonym miejscu, mam pracę marzeń i jestem wolna finansowo! Bez miłości do siebie – to jest niemożliwe!

Pragnę byś i Ty postawiła na siebie!

Więc pozwól, że cię spytam, czy jesteś gotowa...

ZDOBYĆ

WOLNOŚĆ

Miłość do siebie pozwala działać w zgodzie ze swoim najwyższym dobrem! A takie działanie zawsze prowadzi do wolności, czymkolwiek ona dla Ciebie jest. Wolnością finansową, nową pracą, czy możliwością spędzania czasu z najbliższymi…

WYBRAĆ

SIEBIE

Wybieranie siebie to nie egoizm, to altruizm! Dzięki temu, że pokochasz siebie, staniesz się obecna i czuła dla swoich najbliższych! Przestaniesz obwiniać siebie i innych, zaczniesz żyć radością!

CZUĆ

PEWNOŚĆ

Miłość i praca z negatywnymi przekonaniami pozwala zbudować w sobie zdrową pewność siebie. Pozwala ona na dokonywanie odważnych kroków i autentycznie działanie. Pójście po podwyżkę, stworzenie własnej firmy czy świadome bycie z bliskimi.

Gotowa by dołączyć?

Na Raz

PŁATNOŚĆ JEDNORAZOWA

650 PLN

Płacisz raz. W mailu potwierdzającym zakup dostajesz link do grupy kursu. W ciągu 48h od wysłania zaproszenia zostajesz dodana do grupy. Masz dożywotni dostęp do treści kursu.

Raty

1O MIESIĘCZNYCH PŁATNOŚCI

77 PLN

Co miesiąc, przez 10 miesięcy, dostaniesz maila z danymi do przelewu kolejnych rat. Po pierwszej płatności dostajesz potwierdzenie z linkiem do grupy. W ciągu 48h zostajesz dodana do grupy.

Masz pytania?

Mam odpowiedzi!

gwarancja zadowolenia

GWARANCJA SATYSFAKCJI

Z tym kursem otrzymujesz moją pełną gwarancję satysfakcji! 

To oznacza, że jeśli kupisz kurs i po pierwszym tygodniu uznasz, że nie jest on dla Ciebie, możesz wysłać do mnie maila i zwrócę Ci pełną kwotę, którą zapłaciłaś!

Bez zbędnych pytań i z uśmiechem. Wystarczy wysłać email w przeciągu 7 dni od startu programu!

© 2019 Sandra Kaminska – Lekcje Świadomości | Polityka Prywatności